Collection: Liliaceae
-
Lilium eupetes
Regular price $80.00 USDRegular priceUnit price / per -
Lilium eupetes
Regular price From $45.00 USDRegular priceUnit price / perLilium eupetes
Regular price From $45.00 USDRegular priceUnit price / perLilium eupetes
Regular price From $45.00 USDRegular priceUnit price / per -
Lilium formosanum
Regular price $30.00 USDRegular priceUnit price / per -
Lilium henrici
Regular price $23.00 USDRegular priceUnit price / per -
Lilium henryi
Regular price $15.00 USDRegular priceUnit price / per -
Lilium japonicum
Regular price $35.00 USDRegular priceUnit price / per -
Lilium lancifolium
Regular price From $10.00 USDRegular priceUnit price / perLilium lancifolium
Regular price From $10.00 USDRegular priceUnit price / perLilium lancifolium
Regular price From $10.00 USDRegular priceUnit price / per -
Lilium lankongense
Regular price $23.00 USDRegular priceUnit price / per -
Lilium leucanthum
Regular price $13.00 USDRegular priceUnit price / per -
Lilium lijianggense
Regular price $17.00 USDRegular priceUnit price / per -
Lilium longiflorum
Regular price $17.00 USDRegular priceUnit price / per -
Lilium lophophorum
Regular price $40.00 USDRegular priceUnit price / perLilium lophophorum
Regular price $40.00 USDRegular priceUnit price / perLilium lophophorum
Regular price $40.00 USDRegular priceUnit price / per -
Lilium meleagrinum
Regular price $40.00 USDRegular priceUnit price / per -
Lilium nanum
Regular price From $33.00 USDRegular priceUnit price / perLilium nanum
Regular price From $33.00 USDRegular priceUnit price / perLilium nanum
Regular price From $33.00 USDRegular priceUnit price / per -
Lilium papilliferum
Regular price $35.00 USDRegular priceUnit price / per -
Lilium pardanthina
Regular price $23.00 USDRegular priceUnit price / per -
Lilium pardanthinum
Regular price $28.00 USDRegular priceUnit price / per -
Lilium pinifolium
Regular price $30.00 USDRegular priceUnit price / per -
Lilium primilinum
Regular price $23.00 USDRegular priceUnit price / per -
Lilium pumilum
Regular price $10.00 USDRegular priceUnit price / per