Collection: Cymbidium
-
Cymbidium kanran 'Pink'
Regular price $60.00 USDRegular priceUnit price / per -
Cymbidium kanran 'Red Apple'
Regular price $65.00 USDRegular priceUnit price / per -
Cymbidium kanran 'Red lip'
Regular price $65.00 USDRegular priceUnit price / per -
Cymbidium kanran 'Round Lip'
Regular price $35.00 USDRegular priceUnit price / per -
Cymbidium kanran Dark
Regular price $50.00 USDRegular priceUnit price / per -
Cymbidium kanran Dark RED
Regular price $50.00 USDRegular priceUnit price / per -
Cymbidium lancifolium alba
Regular price $70.00 USDRegular priceUnit price / per -
Cymbidium lancifolium Dark Red Lip
Regular price $45.00 USDRegular priceUnit price / per -
Cymbidium lancifolium Long Flower Stem
Regular price $45.00 USDRegular priceUnit price / per -
Cymbidium lancifolium variegated leaves
Regular price $80.00 USDRegular priceUnit price / per -
Cymbidium lancifolium x goeringii Yellow
Regular price $30.00 USDRegular priceUnit price / per -
Cymbidium lancifolium x torticepalum var. longibractiatum Pink
Regular price $30.00 USDRegular priceUnit price / per -
Cymbidium lowianum
Regular price $40.00 USDRegular priceUnit price / per -
Cymbidium lowianum f. alba
Regular price From $60.00 USDRegular priceUnit price / perCymbidium lowianum f. alba
Regular price From $60.00 USDRegular priceUnit price / perCymbidium lowianum f. alba
Regular price From $60.00 USDRegular priceUnit price / per -
Cymbidium lowianum Red Petals
Regular price $80.00 USDRegular priceUnit price / per -
Cymbidium maguanense
Regular price From $35.00 USDRegular priceUnit price / perCymbidium maguanense
Regular price From $35.00 USDRegular priceUnit price / perCymbidium maguanense
Regular price From $35.00 USDRegular priceUnit price / per -
Cymbidium maguanense alba
Regular price $95.00 USDRegular priceUnit price / per -
Cymbidium mannii
Regular price $40.00 USDRegular priceUnit price / per -
Cymbidium mastersii Pink Lip
Regular price $65.00 USDRegular priceUnit price / per -
Cymbidium nanulum
Regular price $65.00 USDRegular priceUnit price / per